Kanon Krajoznawczy Województwa Mazowieckiego

Fot, Paweł Zań

Fot, Paweł Zań

Miło nam poinformować, że w ręce czytelników trafił Kanon Krajoznawczy Województwa Mazowieckiego. To dziewiąte województwo które doczekało się własnego kanonu. Prace nad publikacją trwały kilka lat, i w końcu jest. Mamy nadzieję, że będzie dobrze służyć turystom i krajoznawcom. Książka liczy 316 stron. Publikacja ukazała się dzięki współpracy Mazowieckiego Forum Oddziałów PTTK i Samorządu Województwa Mazowieckiego.


W gronie autorów jest 17 osób. 23 osoby udostępniły swoje zdjęcia. Korekta merytoryczna to dzieło kolejnych 14 osób. Grafiki, mapy, charakterystyki powiatów przygotowało następne 5 osób. Dziękujemy im wszystkim za ogromny wkład pracy. To znakomite podsumowanie dwudziestolecia istnienia Województwa Mazowieckiego i Mazowieckiego Forum Oddziałów PTTK.

Mazowieckie Forum Oddziałów PTTK nie prowadzi sprzedaży i dystrybucji Kanonu krajoznawczego województwa mazowieckiego. Kanon został sfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego i przez tenże Samorząd będzie rozprowadzany. Egzemplarze są bezpłatne, więc nie można ich sprzedawać.

W sprawie uzyskania tego wydawnictwa należy kontaktować się z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego.

Natalia Wojtyra Prezes MFO Województwa Mazowieckiego

 

Regionalizm on-line. Rozwój potencjału regionalnej pracowni krajoznawczej

Budowa strony internetowej finansowana ze środków
Ministerstwa Pracy
i Polityki Społecznej
w ramach Programu Operacyjnego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich